Przyczepka rowerowa Croozer Kid 1

Zmęczeni codziennością, stęsknieni za ciszą i spokojem wpadliśmy na wspaniały pomysł zorganizowania wypadu poza miasto z dzieckiem. No bo kto powiedział, że z dzieckiem nie można być spontanicznym. W ruch idzie Przyczepka rowerowa Croozer Kid 1. Zapraszam Was do lektury.

Drawnik nad Drawą kontra Przyczepka rowerowa Croozer Kid 1

Pierwsza myśl: nad morze, nasz kochany Szczecin leży prawie nad samym Bałtykiem! Jednak chwilę potem odzywa się w nas potrzeba większych wyzwań i dwa dni później lądujemy w samym sercu Drawieńskiego Parku Narodowego!W środku lasu znajdujemy urokliwy domek, gospodarstwo agroturystyczne Drawnik nad Drawą. Dookoła piękna, nieokiełznana przyroda, dzika zwierzyna, a z okna widok na rzekę Drawę, wzdłuż której odbywają się spływy kajakowe i … oczywiście błogi spokój. To tylko niektóre z zalet tego miejsca.

Okolica obfituje w piękne szlaki będące atrakcją dla miłośników wszelakich sportów. Idealne miejsce dla aktywnych rodzin z dzieckiem , można tu biegać, jeździć na rowerze i spacerować do woli.
A skoro aż tyle aktywności mamy w planach, to musimy zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt. A więc czas na rower. Przyczepka rowerowa Croozer Kid 1! na start!

Drawnik1

Przyczepka rowerowa Croozer Kid 1

Uniwersalność tej przyczepki zapewni nam różne możliwości aktywności. Producent wyposażył przyczepkę w zestaw do biegania, spacerowania i jazdy rowerowej. Montaż przyczepki trwa zaledwie kilkanaście minut. Szybko się składa i rozkłada. W środku jest mnóstwo miejsca na Misie, książeczki, i inne niezbędne szpargały! Croozer Kid 1 jest zaopatrzony w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Mniejsze dziecko może podróżować w hamaku, ale nasz maluch jest już na to za duży.

Przyczepka rowerowa Croozer Kid 1 zapewnia  dziecku bardzo dobrą widoczność. Ponadto jej wielką zaletą jest to, że posiada spory bagażnik, dzięki czemu podróże z dzieckiem  są łatwiejsze. Możemy zapakować tam kocyk, wodę, prowiant, kask i wiele innych rzeczy.   W prowadzeniu przyczepka Croozer Kid 1 jest lekka i zwrotna, na spacerku sprawdziła się idealnie. Dziecko zasypia w niej z powodzeniem nawet podczas jazdy na rowerze, a także podczas biegania.

Do Biegania

Do Biegania

Jakie zalety posiada jeszcze Przyczepka rowerowa Croozer Kid 1

Jako biegówka prowadzi się łatwo, jest bardzo stabilna. Na zakrętach może sprawić mały problem, bo jest dosyć obszerna, a jak przystało na biegówkę, nie jest skrętna.  Ale coś za coś 😉 Znacznie łatwiej biega się, trzymając Croozer Kid 1  dwoma rekami. Po zamontowaniu do roweru, przyczepka Croozer Kid 1 trzyma się pewnie i ładnie skręca. Trochę gorzej wygląda sprawa z zawracaniem, Croozer  Kid 1 potrzebuje do tego manewru sporo miejsca, w związku z tym często zdarzało mi się zsiąść z roweru i  zawrócić na przysłowiowe TRZY 😉 Przyczepka nie ma prawa przewrócić się, nawet gdy upadnie Wasz rower. W związku z tym ten rodzaj podróżowania z maluchem możemy spokojnie uznać za bezpieczny.

Drawnik3

Ponieważ pogoda nam sprzyjała, nie potrafię ocenić zachowania przyczepki podczas deszczu. Uważam, że warto byłoby zaopatrzyć rower w błotniki, ponieważ nawet przy założonej  osłonie w czasie ładnej pogody trochę paproszków wpada do środka. Podczas deszczu, takich mokrych śmieci wpadłoby znacznie więcej. Przyczepka Croozer Kid 1 znajduje się w ofercie wypożyczalni Maluch w podróży w Szczecinie.

Maluch w podróży zapewnia Wam także kask, hamak i folię przeciwdeszczową. O parametrach przyczepki Croozer Kid 1 można, doczytać tutaj Wypożyczalnia przyczepek rowerowych w Szczecinie swój asortyment poszerzyła również o Croozer Kid 1 Plus. Wersja Plus, jest wzbogacona o amortyzację, która przydaje się na wyboistych terenach. Chętnych zapraszamy do wypożyczenia przyczepki, a zdecydowanych do zakupu.  Jazda z przyczepką rowerową to super zabawa dla maluszka, przede wszystkim pokazujemy dziecku świat z innej perspektywy. Jest to okazja do spędzenia czasu miło i aktywnie z dzieckiem.

Spodobał Ci się mój wpis? Śmiało zaproś głodnych wiedzy znajomych na mojego bloga.