Czy znasz już Smętowice?

Mam dla Ciebie złą wiadomość. Niestety, wakacje dobiegają końca. Oj jak ten czas leci, więc szybko śpieszmy się, bo jesień za pasem 😉 Pogoda ostatnio dopisuje, a to tym bardziej motywuje nas do zwiedzania, zabawy i podróżowania z dzieckiem. W związku z tym polecam Wam kolejne miejsca przyjazne dzieciom w Szczecinie. Dzisiejszy temat to: Gospodarstwo Agroturystyczne Smętowice.

Chcecie poczuć się jak na wakacjach? Zjeść kiełbaskę z grilla? Wyszaleć się razem z dzieckiem, poobcować odrobinę z dziką zwierzyną (i z tą bardziej udomowioną również) posiedzieć ze znajomymi na łonie natury w pięknie zagospodarowanym miejscu? Jeśli tak to jest to miejsce dla Was. Gospodarstwo Agroturystyczne Smętowice to miejsce idealne na rodzinne spotkania, imprezy okolicznościowe pod chmurką , urodziny. Zabawa odbywa się tu przede wszystkim na świeżym powietrzu i w kontakcie z przyrodą co jest dodatkowym plusem.

Gospodarstwo Agroturystyczne Smętowice jest umieszczone 2 km od Przecławia i Warzymic przy Drodze Krajowej nr 13 w kierunku Kołbaskowa. Wejście na teren obiektu zrobiło na mnie ogromne wrażenie, to przestrzennie, czysto zagospodarowane miejsce. Aż się chce biec przed siebie i samemu skakać na trampolinach, żeby się wyszaleć!.. niczym nieokiełznany szczeniak! Gospodarstwo Agroturystyczne Smętowice to ogromny pełen atrakcji plac zabaw. Dzieci szaleją tu na trampolinach, grają w piłkę, ślizgają się na super ekstra ślizgawce, plac zabaw jest dostosowany do maluchów i starszych dzieci. A dorośli w tym czasie mogą przysiąść przy stole, pod altanką, zjeść sobie kiełbaskę z grilla 😉 pogadać i pożyć odrobinę…

smętowice gospodarstwo agroturystyczne smętowice

Właściciele pomyśleli o każdym: o małych i o dużych 🙂  Zapewniają Wam węgiel, grilla i miejsce, Wy zabieracie ze sobą ulubione mięsiowo, napoje i co tam zapragniecie. Właściciele zadbali nawet o lodówki, oczywiście są toalety i bieżąca woda. Także z powodzeniem można tu spędzić cały dzień, nie martwiąc się o nic. No chyba, że o pogodę 😉

Ho ho ho… a tu Zoo

Gospodarstwo Agroturystyczne  to nie tylko miejsce do grillowania i zabawy dla najmłodszych. To również minii Zoo, a nam niestety w Szczecinie brakuje Zoo z prawdziwego zdarzenia. Najbliższe porządne Zoo znajduje się u naszych zachodnich sąsiadów. W Gospodarstwie są osiołki, kucyki, kozy, drób, niejakie alpaki, czarne łabędzie, małpki. Naprawdę jest się czym zachwycać. Wstęp na tę atrakcję to 12 zł od osoby, przy czym dzieci do lat trzech wchodzą za darmo. Dopłata do grilla to jedynie 2 zł.

 Smętowice smętowice smętowice

Na zakończenie, szukasz pomysłu na weekend w Szczecinie razem z dzieckiem? Gospodarstwo Agroturystyczne Smętowice to zdecydowanie miejsce przyjazne dzieciom w Szczecinie.