Dziecko na basenie AquariUM w Schwedt

Wakacje, wakacje, wakacje a skoro wakacje to muszą być jakieś atrakcje. Nie każdy z nas ma możliwość i czas wyjechać na jakiś dłuższy urlop, wielu spędza czas w mieście. A Szczecin i pobliskie miejscowości mają bardzo wiele do zaoferowania. Okolica jest bogata w tereny zielone, a miasto wprost tętni życiem w okresie urlopowym! Miejsc przyjaznych dzieciom w Szczecinie jest wiele. Dziś jednak znowu propozycja od naszych zachodnich sąsiadów – Dziecko na Basenie AquariUM jako miejsce przyjazne dzieciom.

Dziecko na basenie AquariUM w Schwedt

Basen jest zlokalizowany w odległości 50 km od Szczecina, dojazd zajmie Wam ok. 50 minut, oczywiście trasa przyjemna i bezkorkowa. W sezonie Wakacje 2017 nasza trójka za pobyt całodniowy zapłaciła jedynie 11 Euro. Komfort zabawy i relaksu był nieoceniony, bo na basen w Schwedt pojechaliśmy w czwartek w godzinach przedpołudniowych. Ludzi było bardzo mało, dzięki czemu mogliśmy pluskać się dowoli. AquariUM liczy sobie już parę ładnych lat.. mogą Was zaskoczyć nadgryzione zębem czasu pufy, na których można przysiąść, zmieniając obuwie, ale to naprawdę mały szczegół 😉

AquariUM to pływalnia zarówno dla dzieci, aktywnych dorosłych, jak i dla spragnionych relaksu. Dla dzieci Basen w Schwedt atrakcji ma mnóstwo : Zjeżdżalnia wodna gigant 80 m, Basen do nauki pływania, Basen rekreacyjny z kanałem przepływowym, Strefa dla małych dzieci, Zjeżdżalnia dla maluchów, Kaskada wodna, Basen zewnętrzny z ogrzewaną wodą, Dach rozsuwany, Strefa z leżakami. Woda w basenie rekreacyjnym ma ok. 32 stopnie. Dodatkowo znajdują się tu różne akcesoria do zabawy w wodzie i pływania. Skorzystamy na Basenie w Schwedt z dysz masujących, pryszniców do masażu karku albo odprężymy się w basenie z prądem rzecznym.  Jeżeli komuś jednak znudzi się pływanie, może poleżeć na leżaku lub pójść do solarium.

Dziecko na basenie AquariUM w Schwedt Dziecko na basenie AquariUM w Schwedt Dziecko na basenie AquariUM w Schwedt

W części sportowej jest duży basen z ośmioma torami o długości 25 m, kaskada wodna i miejsce do leżakowania. Kompleks AquariUM to nie tylko park wodny. W kompleksie jest studio fitness dla pań i panów Trzy nowoczesne korty do squasha i trzy korty do badmintona i fun-balla . Także zabawa nie tylko dla dzieci, ale także małe co nieco dla rodziców. Strefa Wellness ma do zaoferowania: Saunę suchą, parową, ziemną, pokój kominkowy, pomieszczenia do wypoczynku. A może masaż albo liczne kosmetyczne zabiegi ? z których można skorzystać na miejscu. Po takich atrakcjach można nieco zgłodnieć, ale nie martwcie się, na terenie kompleksu jest restauracja „WunderBar”.

Dziecko na basenie AquariUM w Schwedt Dziecko na basenie AquariUM w Schwedt

Śmiało zachęcam Was do zabrania dziecka na Basen w Schwedt, pamiętajcie tylko o dowodzie bądź paszporcie dla malucha 😉 Jeśli jeszcze nie posiadacie takiego dokumentu, to szybko wyrabiajcie, szkoda atrakcji, o których jeszcze nie raz wspomnę 🙂 Reasumując Basen AquariUM w Schwedt to zdecydowanie miejsce przyjazne dzieciom.