Bądź aktywny z dzieckiem

Już jest! Wreszcie jest: „Wiosna wiosna tak piękna, radosna Słoneczna, pachnąca Przyrodą kwitnąca” ! To ona budzi nas do życia, to ona otwiera przed nami nowe możliwości spędzania wolnego czasu. Dlatego bądź aktywny z dzieckiem tej wiosny, bo naprawdę warto. Wiosna budzi w nas mnóstwo pozytywnych emocji. Nie ma chyba człowieka, który nie radowałby się na ten pełen ciepła i miłości czas.

Oczywiście zimą też mamy sporo możliwości spędzania wolnego czasu : narty, sanki, łyżwy, ale to wiosna sprawia, że nam się po prostu chce! Więc bądź aktywny wiosną razem z dzieckiem. To właśnie wiosną masz możliwość zaszczepić w dziecku miłość do sportu, wiosenna aura doskonale sprzyja aktywności ruchowej. Warto już dziś zaplanować sobie czas na sportowo w weekend, a Szczecin daje dzieciom spore możliwości.

Bądź aktywny z dzieckiem w Szczecinie

To ruchliwe miasto usytuowane jest w otoczeniu jezior, rzek i puszcz. W bezpośrednim sąsiedztwie miasta położone są trzy duże obszary leśne Puszcze: Wkrzańska, Goleniowska oraz Bukowa. Czego chcieć więcej? Tylko od Ciebie zależy czy dziecko nie spędzi wolnego czasu z chipsami na kanapie przed telewizorem, bądź ekranem komputera! Tak wiem, wiem…. jesteś zmęczony całym tygodniem, każdego dnia balansujesz między pracą, a obowiązkami domowymi. W weekend nie masz siły na nic… ale to Ty dajesz przykład swojemu dziecku, 🙂 To ty jesteś dla niego wzorcem, dlatego bądź aktywny razem z dzieckiem od jego wczesnego dzieciństwa.

Zalety spędzania czasu na sportowo całą rodziną, są niezliczone, przede wszystkim: budowanie wspólnej więzi, przygoda, odkrywanie świata przez dziecko i razem z nim, kształtowanie dobrego podejścia do wolnego czasu, zdrowie, spokojniejszy sen Twój i dziecka. Na łonie przyrody odpoczywasz i ładujesz energie na kolejny tydzień. Dzieci obserwują nas i potrzebują naszego przykładu, aby zacząć żyć aktywnie. Nauczenie dzieci aktywnego wypoczynku jest naszym obowiązkiem. Czym skorupka za młodu … pamiętacie? Więc do dzieła ! Nie bujaj się z wózkiem po galerii handlowej, to na pewno nie wyjdzie Tobie i dzieciom na zdrowie.

Bądź aktywny z dzieckiem w Szczecinie z wypożyczalnią Maluch w Podróży

W wypożyczalni Maluch w Podróży w Szczecinie masz możliwość skorzystać ze sprzętu, który ten wypoczynek uatrakcyjni. Biegający rodzice mogą skorzystać z wózka biegowego Thule Glide. Ci którzy jeżdżą na rowerze, rekreacyjnie albo z większym zaangażowaniem mogą wypożyczyć przyczepkę rowerową Croozer Kid 1 bądź 1 plus. Wielofunkcyjność przyczepki daje nam różne możliwości, jeśli jesteś piechurem, to możesz jej użyć do celów spacerowych. Możesz z nią także biegać 🙂 starsze i ciekawsze dzieci można usadzić w foteliku rowerowym Thule. Z takimi możliwościami wypoczynek nawet z najmłodszym dzieckiem będzie bezpieczny i atrakcyjny.

bądź aktywny z dzieckiem bądź aktywny z dzieckiem

Serdecznie polecamy Wam zacząć sezon z Maluchem w Podróży! Asortyment naszej wypożyczalni jest do Waszej dyspozycji nie tylko w weekendy. Maluch w Podróży wypożyczalnia akcesoriów dla dzieci życzy Wam aktywnego sezonu !