Tkana chusta – splot skośno-krzyżowy

już od 5 zł/dzień

rezerwuj teraz

Chusta do noszenia dzieci, tkana splotem skośno-krzyżowym, LennyLamb bawełna z bambusem – Tangata rozmiar S

Chusta tkana jest przeznaczona dla maluchów, nowo narodzonych , jak i dla 2-3 letnich dzieci.
Ma wiele możliwości noszenia, ta sama chusta nadaje się dla osób o różnych rozmiarach i różnorodnych sylwetkach. Splot skośno-krzyżowy tkaniny oraz sposób wiązania chusty, obdarza ją szczególnymi właściwościami dzięki którym można zawinąć dziecko, tak że jest ono pod każdym względem bezpieczne w chuście.

Najważniejszą cechą chust tkanych takich jak Chusta do noszenia dzieci, tkana splotem skośno-krzyżowym, bawełna z bambusem – Tangata – rozmiar S to cecha splotu. Chusty do noszenia dzieci są uszyte z tkanin o splocie skośno-krzyżowym, który jednocześnie zapewnia elastyczność i wytrzymałość materiału.

Noszenie dziecka w chuście sprawi że twój kręgosłup będzie odciążony, rozłoży ona ciężar ciała na plecach, biodrach i ramionach. Chusta a do noszenia dzieci, tkana splotem skośno-krzyżowym, bawełna z bambusem – Tangata – rozmiar S jest do waszej dyspozycji w wypożyczalni Maluch w Podróży Szczecinie. Dzięki tej chuście łatwiej będzie Wam podróżować, robić zakupy. Chusta może być alternatywą dla wózka. Noszenie dziecka w chuście ułatwi Wam sprzątanie. Właściwości chust nie tylko zapewniają prawidłowe podtrzymanie kręgosłupa niemowlaka, ale dodatkowo wysoką wygodę i komfort rodzica. Tkanina z której uszyto chustę posiada atesty producenta ‘Bezpieczne dla Dziecka’, dające gwarancję nie występowania szkodliwych substancji, czy toksycznych barwników. Materiał jest lekki i przewiewny, w chuście może być noszone dziecko ważące nawet do 16 kg.
Chusta do noszenia dzieci, tkana splotem skośno-krzyżowym, bawełna z bambusem – Tangata – rozmiar S to dobry wybór na lato i zimę, gdy dziecko noszone jest pod specjalną kurtką.
Końce chusty do noszenia dzieci, tkanej splotem skośno-krzyżowym, bawełna z bambusem – Tangata – rozmiar S zostały ścięte pod skosem co ułatwia obwiązywanie.

Korzyści płynące z chustowanie dziecka

  1. Dziecko noszone w chuście ma bliski kontakt fizyczny z rodzicem, co daje mu poczucie bezpieczeństwa. Umożliwia ciągłą komunikację.
  2. Maleństwo otulone przyjemnym materiałem i czujące bicie serca mamy/taty, jego zapach i głos, będzie spokojne i wyciszone. Dziecko w chuście rzadziej będzie płakało.
  3. Odpowiednio wykonane wiązanie do wieku dziecka, pozwala zachować fizjologiczną postawę, wspiera prawidłowy rozwój kręgosłupa (np. u noworodków będzie to pełna kifoza). Chustowanie to także metoda leczenia dysplazji bioder u dziecka.
  4. Dziecko w chuście może spokojnie zasnąć kiedy tylko ma na to ochotę
  5. Zmniejsza prawdopodobieństwo kolki i pozwala lepiej znieść okres ząbkowania

Zachęcamy do wypożyczenia chusty. Istnieje możliwość wypożyczenia chusty w Szczecinie w wypożyczalni akcesoriów dla dzieci Maluch w Podróży.

Cennik

 Ilość dni Cena za dzień Kaucja
2-4 X X
5-6 X X
7-10 7 100
11-14 6 100
15-30 5 100

 

Rezerwacja - Tkana chusta – splot skośno-krzyżowy

Wczytuję kalendarz...
Powered by Booking Calendar
-
do wynajęcia
 
-
wynajęte
 
-
W oczekiwaniu