W dniach 21.09.2023 - 23.09.2023 wypożyczalnia będzie nieczynna

Tkana chusta bawełniana – splot skośno-krzyżowy

już od 5 zł/dzień

rezerwuj teraz

Chusta do noszenia dzieci, tkana splotem skośno-krzyżowym, bawełna – Luna – rozmiar M

Chusta tkana jest nosidełkiem, które nadaje się idealnie dla nowo narodzonego dziecka , a także dla 2-3 latka. Można ją nosić na wiele sposobów, ta sama chusta jest dobra dla osób o różnych rozmiarach i przeróżnych budowach ciała. Splot skośno-krzyżowy tkaniny, z której jest uszyta, oraz sposób wiązania, obdarza ją szczególnymi właściwościami umożliwiającymi równomiernie zawinąć dziecko, tak iż jest ono bezpieczne.

Oto, na czym skorzysta Twoja pociecha :

  • – naturalną potrzebą noworodka jest bliskość rodzica, dzieci w chuście mają poczucie bezpieczeństwa, są spokojniejsze
  • – dziecko noszone w chuście ma optymalną pozycję dla rozwoju bioderek (pozycja na żabkę, jest nieoceniona w profilaktyce dysplazji bioderek)
  • – łatwiej się zaadoptuje do otoczenia
  • – dziecko dobrze zawinięte w chuście ma dobrze podtrzymaną główkę i kręgosłup
  • – dziecku w chuście lepiej znieść ząbkowanie i kolkę,

Ogromną zaletą chustowanie dziecka jest fakt, że Twój kręgosłup jest odciążony. Chusta do noszenia dzieci, tkana splotem skośno-krzyżowym, bawełna – Luna – rozmiar M ze splotem skośno-krzyżowym, rozkłada równomiernie ciężar ciała na plecach, ramionach, biodrach. Chusty umożliwiają noszenie maluszka na nawet kilkanaście sposobów.

Młode mamy doceniają sprawność z jaką przemieszczają się gdy noszą dziecko w chuście. Z dzieckiem w chuście sprawniej zrobisz zakupy i załatwisz inne sprawunki. Materiał jest lekki, przewiewny, a jego solidność zezwala na bezpieczne noszenie chustowanie dziecka nawet do 16kg. Nadaje się dla maluszków już od urodzenia. Chusta do noszenia dzieci, tkana splotem skośno-krzyżowym, bawełna – Luna – rozmiar M jest dobrym wyborem na lato i zimę gdy dziecko noszone jest pod specjalną kurtką. materiału, jakim jest noszenie nawet sporego dwu lub trzylatka. Tkanina użyta do uszycia chusty posiada atesty producenta ‘Bezpieczne dla Dziecka’, dające gwarancję braku szkodliwych substancji, czy toksycznych barwników. Chusty wyprodukowane są z tkanin o splocie skośno-krzyżowym, który zapewnia elastyczność i wytrzymałość materiału. Wszystkie parametry tych tkanin takie jak grubość i splot, były ściśle dostosowane do unikatowego zastosowania

Wypożycz chustę w Szczecinie i przekonaj się czy ten sposób podróżowania z dzieckiem odpowiada Wam obojgu, zanim zdecydujesz się zainwestować z zakup chusty. Wypożyczenie chusty jest możliwe w wypożyczalni Maluch w Podróży w Szczecinie.

Cennik

 Ilość dni Cena za dzień Kaucja
2-4 X X
5-6 X X
7-10 7 100
11-14 6 100
15-30 5 100

Rezerwacja - Tkana chusta bawełniana – splot skośno-krzyżowy

Wczytuję kalendarz...
Powered by Booking Calendar
-
do wynajęcia
 
-
wynajęte
 
-
W oczekiwaniu