W dniach 21.09.2023 - 23.09.2023 wypożyczalnia będzie nieczynna

Nosidełko Tula TODDLER

już od 9 zł/dzień

rezerwuj teraz

Wypożyczalnia Maluch w Podróży oferuje Państwu wypożyczenie nosidełka firmy Tula – Concentric. Wypożyczenie nosidła jest możliwe w Szczecinie. Nosidło Tula można wypożyczyć w celu przetestowania bądź na dłuższy wyjazd z dzieckiem. Sprawdzi się idealnie na spacerach.

Zalety nosidła Tula:

  • Nosidło zapewnia ergonomiczną pozycję dziecka co wspiera jego optymalny rozwój. NosidłoTula daje możliwość noszenia dziecka z tyłu i z przodu, dłużej i wygodniej wspierając prawidłowy rozwój bioderek i kręgosłupa dziecka. Dodatkowe wypełnienie wokół otworów zapewniają dziecku wygodę
  • Podwójnie regulowane szelki dają wygodę noszenia równomiernie rozkładając ciężar dziecka, ich łatwa regulacja pozwala dopasować nosidełko do każdego opiekuna.
  • Nosidełko Tula jest ręcznie szyte z oddychającej i lekkiej 100% bawełny posiadającej certyfikat OEKO-TEX® Standard 100
  • Szeroki biodrowy miękki pas zapewnia wygodę pomagając równomiernie rozłożyć ciężar

Nosidło Toodler jest przeznaczone dla dzieci o wadze od 11-27 kg. Nosidełko jest wyposażone w kapturek dopasowany kolorystycznie do materiału bazowego nosidła wyposażony jest w zatrzaski. Kapturek podtrzymuje główkę, gdy dziecko śpi, chroni je przed słońcem i zapewnia dodatkową osłonę podczas karmienia piersią.
Wypożyczenie nosidełka Tula jest możliwe w Szczecinie. Polecamy serdecznie tę formę noszenie dziecka na co dzień jak i podczas urlopu.

 

Cennik

Ilość dni Cena za dzień Kaucja
1 39 100
5-6 X X
7-10 11 100
11-14 10 100
15-30 9 100

 

Rezerwacja - Nosidełko Tula TODDLER

Wczytuję kalendarz...
Powered by Booking Calendar
-
do wynajęcia
 
-
wynajęte
 
-
W oczekiwaniu