Nosidełko BABYBJORN ONE

już od 6 zł/dzień

rezerwuj teraz

Wypożyczenie nosidełka BABYBJORN ONE w kolorze czarnym w Szczecinie. Firma Maluch w Podróży oferuje Państwu wypożyczenie nosidełka ergonomicznego BabyBjorn, do przetestowania, bądź na dłuższy wyjazd z dzieckiem.

Nosidełko Babybjorn one to rewelacyjne rozwiązanie dla rodziców niemowlaka i także starszego dziecka. Jest ono bardzo solidnie wykonane, wygodne i intuicyjne w obsłudze. Łatwo się zakłada i dostosowuje do figury. Nosidełko ergonomiczne  BabyBjorn jest dobre jakościowo oraz zapewnia:

  • Ergonomiczną pozycję żabki z szerokim siedziskiem (przemyślany ergonomiczny kształt, wygodny pas biodrowy, wypełnienie na ramionach skutecznie rozkładają ciężar dziecka od pierwszych dni do 3 roku życia. aby odciążyć barki i plecy)
  • Wbudowaną wkładka dla niemowlaka
  • Wyściełane pasy naramienne
  • Zdrową pozycję dla bioderek potwierdzoną przez Międzynarodowy Instytut ds. Dysplazji Bioder (biodra mają zapewnione prawidłowe podparcie i są utrzymywane w optymalnej pozycji z nóżkami skierowanymi na zewnątrz. Przyczynia się to do właściwego rozwoju stawu biodrowego)
  • Nosidełko jest przeznaczone dla dzieci w wieku 0 – 36 m-cy
  • 4 pozycje noszenia

Wszystkie materiały użyte w nosidełku są delikatne i bezpieczne dla dziecka. Zostały przetestowane i spełniają normy certyfikatu Oeko-Tex Standard 100 klasa I. Oznacza to, że są wolne od niezdrowych substancji i alergenów

Wypożyczenie nosidełka ergonomicznego w Szczecinie jest możliwie dzięki firmie Maluch w Podróży. Zachęcamy do przetestowania tej formy noszenia dziecka. Nosidełko przyda się również na dłuższy wyjazd.

 

Cennik

 Ilość dni Cena za dzień Kaucja
1 30 100
5-6 X X
7-10 8 100
11-14 7 100
15-30 6 100

 

Rezerwacja - Nosidełko BABYBJORN ONE

Wczytuję kalendarz...
- do wynajęcia
21
- wynajęte
21
- W oczekiwaniu
21
- Częściowo wynajęte

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.