Laktator Medela Swing

już od 6 zł/dzień

rezerwuj teraz

Wypożyczenie laktatora firmy Medela Swing

Oferujemy Wam wypożyczenie jednego z najlepszych laktatorów wśród dostępnych na rynku.  Medela Swing jest efektywny, wygodny, estetyczny , łatwy w obsłudze i cichy. Swing to odciągacz uhonorowany mnóstwem nagród, przeznaczony jest dla matek, które korzystają z odciągacza codziennie. Pracujesz na pół etatu? chcesz gdzieś wyjść wieczorem? uprawiać sport lub po prostu wybrać się na zakupy? A może borykasz się z problemami laktacyjnymi? Ten laktator utrzyma Twoją laktację. Odciągacz elektryczny Swing jest idealnym rozwiązaniem dla aktywnych matek, które nie chcą poświęcać wiele czasu na odciąganie pokarmu. Użytkowanie go pociąga za sobą same zalety.

Oto one:

  • Odciągacz elektryczny Swing pracuje bardzo cicho i z dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem do częstego i dyskretnego odciągania pokarmu.
  • Karmienie piersią nieraz pociąga za sobą problemy laktacyjne, przykładem może być przystawienie dziecka do piersi, infekcja lub podrażnione  brodawki sutkowe. Odciągacz elektryczny Swing pomoże Ci uporać się z tymi problemami, a Twoje dziecko w tym trudnym okresie nadal będzie karmione Twoim mlekiem.
  • Medela Swing odciąga pokarm dwufazowo, opiera się to na naturalnym rytmie ssania dziecka: na początku ruchy są szybkie, stymulują  wypływ pokarmu, a następnie długie i bardziej intensywne, co zapewnia optymalne parametry ssania. Szybkie pobudzenie wypływu i uzyskiwana w ten sposób ilość pokarmu  redukuje czas odciągania. Dzięki temu bardziej komfortowo można uzyskać więcej mleka w krótkim czasie.
  • Odciagacz Medela Swing jest zasilany na baterie, dzięki temu można używać go np. w podróży
  • Przełączanie pomiędzy trybami jest bardzo łatwe, podobnie jak ustawienie najwygodniejszego dla Ciebie poziomu podciśnienia, jednym słowem sama ustawiasz regulację mocy odciągania pokarmu
  • Medela Swing to bardzo szybki laktator, ponadto jest bardzo ładny i estetyczny

***- Składa się z urządzenia które odsysa na zasadzie odkurzacza, oraz końcówek które służą do przetransportowania mleka matki do butelki. Końcówki można dokupić, jeżeli ktoś chce mieć nowe, koszt w sklepach partnerskich to około 80 PLN***

Cennik

 Ilość dni Cena za dzień Kaucja
2-4 X 50
5-6 X 50
7-10 8 50
11-14 7 50
15-30 6 50

 

Rezerwacja - Laktator Medela Swing

Wczytuję kalendarz...
- do wynajęcia
21
- wynajęte
21
- W oczekiwaniu
21
- Częściowo wynajęte

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.