W dniach 21.09.2023 - 23.09.2023 wypożyczalnia będzie nieczynna

Elastyczna Chusta

już od 5 zł/dzień

rezerwuj teraz

Elastyczna Chusta do noszenia dzieci Sugilit firmy LennyLamb, rozmiar M (4,5 dł. 50 cm szer.)

Chusta elastyczna jest idealna jest dla noworodka. Można ją nosić na wiele sposobów, pasuje ona do osób o różnych rozmiarach i różnych budowach ciała. Właściwości dzianiny, z której jest uszyta, oraz sposób wiązania, dają możliwość równomiernego otulania dziecka, tak że jest ono w pełni chronione. Teraz macie Państwo możliwość wypożyczenia chusty w Szczecinie. Chusta do wypożyczenie ma rozmiar M.

Popularny rozmiar chusty to długość 5,0 m z wszywką L, jednak dla wielu osób noszących ubrania o rozmiarach S, M a także L chusta może być za długa. Mniejsze rozmiary przeznaczone są dla osób które nie lubią nadmiaru materiału wiązać wokół siebie. Jednak dobierając rozmiar należy pamiętać, że chusta ma przede wszystkim otulać dziecko trzema warstwami materiału. Dla osób noszących rozmiary XL, XXL, polecamy chusty o rozmiarach 5,0 m. Taka długość może być niezbędna do poprawnego zawiązania chusty.

Istotną cechą chust elastycznych jest odmiana dzianiny z której jest odszyta. Wytworzone są z dzianiny, która zapewnia wytrzymałość produktu, wszystkie charakterystyki materiału są dostosowane do unikalnego zastosowania materiału, jakim jest noszenie noworodka. Właściwości tych chust nie tylko zapewniają optymalne otulanie kręgosłupa malca, ale także wysoki komfort i wygodę dla noszącego rodzica.

Jest wiele powodów dla których rodzice decydują się na chustowanie dziecka. Noszenie dziecka w chuście jest wygodne w sklepie, czy też na wakacjach. Podobnie noszenie dziecka w chuście jest korzystne w środkach komunikacji miejskiej. Dziecko w chuście ułatwia nam wycieczki górskie.
Wielu rodziców nosi dziecko w chuście, bo jest to modne. W większości jednak rodzice decydują się na chustowanie ze względu na bliskość z maluszkiem, jest to kwestia światopoglądu wpisująca się w schemat tzw. Rodzicielstwa bliskości. Poza tym chusta równomiernie rozkłada ciężar ciała na plecach noszącego, biodrach, ramionach. Bez względu na motywację, teraz możesz chustę wypożyczyć w Szczecinie i sprawdzić czy ten sposób przemieszczania się odpowiada Wam obojgu. Wypożyczalnia Maluch w podróży oferuje Wam wypożyczenie chusty elastycznej. Chusta elastyczna Sugilit to idealny wybór na lato i zimę, gdy dziecko jest noszone pod specjalną kurtką. Materiał łatwo się układa jest lekki i przewiewny. Nie zawiera żadnych toksycznych substancji, bądź barwników, jest BEZPIECZNA DLA DZIECI.

Noszenie dziecka w chuście, to przede wszystkim zalety dla dziecka:

  • – dziecko lepiej zaadoptuje się do otoczenia
  • – maluch będzie szybciej emocjonalnie dorastał
  • – dziecko łatwiej radzi sobie z ząbkowaniem i kolką,
  • – bliskość rodzica sprawi, że będzie spokojniejsze

Zachęcamy do wypożyczenia chusty przed decyzją o jej zakupie. Teraz chusty Lenny Lamb mnożna wypożyczyć w Szczecinie. Wypożyczalnia akcesoriów dla dzieci zapraszam do skorzystania z jej oferty.

Cennik

 Ilość dni Cena za dzień Kaucja
2-4 X X
5-6 X X
7-10 7 100
11-14 6 100
15-30 5 100

 

Rezerwacja - Elastyczna Chusta

Wczytuję kalendarz...
Powered by Booking Calendar
-
do wynajęcia
 
-
wynajęte
 
-
W oczekiwaniu